Qera, Hyrje Private 2+1, Kodra e Priftit, 500 euro/muaj

 • € 500
Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 2+1, Kodra e Priftit, 500 euro/muaj
Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje Private 2+1, Kodra Prifit, 500 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Kodra e Priftit  Pike Referimi: Prane UET
 • Pjeserisht e  mobiluar
 • Kati 2
 • Hyrje Private
 • Cmimi 500 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 2+1, me një sipërfaqe prej 120m² dhe gjendet në katin e 2 të një shtepie private. Hyrja  ka organizim shume të mirë, ofrohet pjeserisht i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori 2 tualete dhe verande te madhe .

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 3 Korrik, 2024 në 10:37 am Përditësuar 3 Korrik, 2024 at 10:43 am
 • ID e pronës: MRE-54132
 • Çmimi: € 500
 • Sip. e pronës: 120 m²
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 2
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
Whatsapp +355694010931