Qera, Hyrje Private 2+1, Kombinat 250 euro/muaj

 • € 250
Kombinat, Lagjja e Re (Sharrë), Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 2+1, Kombinat 250 euro/muaj
Kombinat, Lagjja e Re (Sharrë), Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
 • € 250

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje Private 2+1, Kombinat, 250 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Kombinat
 • I mobiluar
 • Kati 1
 • Hyrje Private
 • Cmimi 250 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 2+1, me një sipërfaqe prej 85m² dhe gjendet në katin e 1 të një shtepie private. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhome gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 13 Qershor, 2024 në 11:12 am Përditësuar 13 Qershor, 2024 at 11:46 am
 • ID e pronës: MRE-51704
 • Çmimi: € 250
 • Sip. e pronës: 85 m²
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Kombinat, Lagjja e Re (Sharrë), Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Yzberisht/Kombinat/Selite

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
Whatsapp +355694010931