Qera, Hyrje Private 2+1, Kombinat, 300 Euro

 • € 300
Rruga Hamdi Cenojmeri, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Hyrje Private 2+1, Kombinat, 300 Euro

Rruga Hamdi Cenojmeri, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Hyrje private 2+1, Kombinat

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Hamdi Cenojmeri

• Bosh (vetem kundrabufe)

• Kati i 1

• Vile 2 kateshe

• 300 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet hyrje private 2+1 ne katin e 1 te nje vile 2 kateshe me siperfaqe 100m².Ambienti jepet bosh vetem me kundrabufen. Ka 2 dhoma gjumi , nje kuzhine dhome ndenje, nje tualet, nje ballkon dhe oborri . Ne gjendje shume te mire. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Shkurt, 2024 në 12:09 pm Përditësuar 8 Shkurt, 2024 at 12:18 pm
 • ID e pronës: MRE-29941
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Hamdi Cenojmeri, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256