Qera Hyrje Private 2+1, Laprake, 400 Euro

 • € 400
Laprakë, Rruga Gjergj Legisi, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Hyrje Private 2+1, Laprake, 400 Euro

Laprakë, Rruga Gjergj Legisi, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 400

Përshkrimi

gjensia Morina jep me qera hyrje private 2+1, Laprake, 200 euro

• Tipologjia:2+1

• Adresa: Laprake, Rr. Jezerca

•Imobiluar

•Kati I

• Vile 2 kateshe

• 400 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet hyrje private ne katin e 1 te nje vile 2 kateshe me siperfaqe 120m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje, kuzhina dhe nje tualet.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Janar, 2024 në 4:22 pm Përditësuar 31 Janar, 2024 at 11:22 am
 • ID e pronës: MRE-25872
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Laprake
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Laprakë, Rruga Gjergj Legisi, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA REAL ESTATE
 • MORINA REAL ESTATE
Whatsapp +355694050136