Qera, Hyrje Private 2+1, Parlamenti, 750 euro/muaj

 • € 750
Rruga Jeronim De Rada, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 2+1, Parlamenti, 750 euro/muaj
Rruga Jeronim De Rada, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • € 750

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje Private 2+1, Parlamenti, 750 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Jeronim de Rada Pike Referimi: Parlamenti
 • I mobiluar
 • Kati 1
 • Vile Private
 • Cmimi 750 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 2+1, me një sipërfaqe prej 103m² dhe gjendet në katin e 1 të një shtepie private. Hyrja  ka organizim shume të mirë dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualet. Ofrohet e mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme dhe me nje mobilim modern. Shtepia ka oborr dhe ofron mundesi parikimi .

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Qershor, 2024 në 11:47 am Përditësuar 15 Qershor, 2024 at 11:57 am
 • ID e pronës: MRE-52008
 • Çmimi: € 750
 • Sip. e pronës: 103 m²
 • Sip. totale: 103 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Jeronim De Rada, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Rruga e Elbasanit/Ambasada USA

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134