Qera, Hyrje Private, 2+1, Prane Depos Se Ujit, 300 Euro

 • € 300
Rruga Pjetër Budi, Rruga Kuvajt, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private, 2+1, Prane Depos Se Ujit, 300 Euro
Rruga Pjetër Budi, Rruga Kuvajt, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Hyrje Private, 2+1, Rruga Budi,Prane Depos se Ujit, 300 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Prane Bar Class

• i Mobiluar

• Kati 1

• 300 euro / muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 2+1, me një sipërfaqe prej 80m² dhe gjendet në katin e 1 te nje shtepije private ne Rrugen Budi,Prane Depos se Ujit . Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet e mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome  gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 25 Qershor, 2024 në 10:24 am Përditësuar 25 Qershor, 2024 at 10:24 am
 • ID e pronës: MRE-53137
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Pjetër Budi, Rruga Kuvajt, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
Whatsapp +355694050134