Qera, Hyrje Private 2+1, Qytet Studenti, 400 Euro/Muaj

 • € 400
Rruga Pjetër Budi, Rruga Kuvajt, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 2+1, Qytet Studenti, 400 Euro/Muaj
Rruga Pjetër Budi, Rruga Kuvajt, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje Private 2+1, Qytet Studenti 400 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1+2wc
 • Adresa: Rruga Pjeter Budi Pike Referimi: Qytet Studenti
 • I mobiluar
 • Kati 3
 • Vile Private
 • Cmimi 320 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 2+1, me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin e 3 të një shtepie private. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori 2 tualete dhe ballkon.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 2 Korrik, 2024 në 3:36 pm Përditësuar 3 Korrik, 2024 at 10:28 am
 • ID e pronës: MRE-54033
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Pjetër Budi, Rruga Kuvajt, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Qyteti Studenti/Vilat Gjermane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256