Qera, Hyrje Private 2+1, Rr.Kavajes, 40.000 leke/muaj

 • € 400
Rruga Stavri Themeli, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Hyrje Private 2+1, Rr.Kavajes, 40.000 leke/muaj

Rruga Stavri Themeli, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Hyrje Private 2+1, prane Rr.Kavajes, 40.000 leke/muaj

• Tipologjia: 2+1+verande

• Adresa: Rruga Stavri Themeli, prane Rruges se Kavajes

• Kati 1

• E mobiluar

• 💶 40.000 leke

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera shtepi private e tipologjise 2+1, me nje siperfaqe 105m2, ne Rrugen Stavri Themeli, prane Rruges se Kavajes. Shtepia gjendet ne katin e pare te nje shtepie private. Ajo organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualeti dhe veranda. Jepet me qera i mobiluar me te gjitha kushtet.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 26 Nëntor, 2023 at 2:56 pm
 • ID e pronës: MRE-19810
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Adresa Rruga Stavri Themeli, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • Qyteti tirana

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544