Qera, Hyrje Private 2+1, Rruga e Kavajes (Rruga Him Kolli) , 750 Euro/muaj

 • € 750
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 2+1, Rruga e Kavajes (Rruga Him Kolli) , 750 Euro/muaj
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • € 750

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje Private 2+1, Rruga e Kavajes (Rruga Him Kolli) , 750 Euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga e Kavajes (Rruga Him Kolli)
 • I mobiluar
 • Kati 3
 • Vile Private
 • Cmimi 750 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 2+1, me një sipërfaqe prej 171 m² dhe gjendet në katin e 3 të një shtepie private. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

Detajet

Publikuar më 17 Maj, 2024 në 7:00 pm Përditësuar 17 Maj, 2024 at 7:00 pm
 • ID e pronës: MRE-47944
 • Çmimi: € 750
 • Sip. totale: 171 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932