Qera, Hyrje Private 2+1, Rruga Kodra e Priftit, 270 euro/muaj

 • € 270
Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 2+1, Rruga Kodra e Priftit, 270 euro/muaj
Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 270

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje Private  2+1, Kodra e Priftit, 270 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Kodra e Priftit Pike Referimi: Kodra e Priftit
 • I mobiluar
 • Kati 2
 • Hyrje Private
 • Cmimi 270 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private  2+1, me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin e 2 të një shtepie private. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet  pjeserisht I mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori,tualet dhe 2 ballkone.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

 

 

Detajet

Publikuar më 1 Qershor, 2024 në 2:50 pm Përditësuar 1 Qershor, 2024 at 3:01 pm
 • ID e pronës: MRE-50024
 • Çmimi: € 270
 • Sip. e pronës: 90 m²
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 2
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931