Qera, Hyrje Private 2+1, Spitali Amerikan 2, 350 euro/muaj

 • € 350
Rruga Selaudin Zorba, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 2+1, Spitali Amerikan 2, 350 euro/muaj
Rruga Selaudin Zorba, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje Private 2+1, Sptali Amerikan 2, 350 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Selaudin Zorba
 • Pike Referimi: Spitali Amerikan 2
 • I mobiluar
 • Kati 2
 • Hyrje Private
 • Cmimi 350 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 2+1, me një sipërfaqe prej 95m² dhe gjendet në katin e 2 të një shtepie private. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet e mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Qershor, 2024 në 12:01 pm Përditësuar 24 Qershor, 2024 at 9:17 am
 • ID e pronës: MRE-52880
 • Çmimi: € 350
 • Sip. e pronës: 95 m²
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Selaudin Zorba, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257