Qera hyrje private 2+1,afer TEG,350 euro

 • € 350
TEG - Tirana East Gate, Km 5, Rruga e Vilave, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera hyrje private 2+1,afer TEG,350 euro

TEG - Tirana East Gate, Km 5, Rruga e Vilave, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera hyrje private 2+1, afer TEG,350 euro

• Tipologjia:2+1

• Adresa: afer TEG,afer nenkalimit te Mulletit

• e mobiluar

•Kati I 1

• Vile 2 kateshe

• 350 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet hyrje private ne katin e 1 te nje vile 2 kateshe me siperfaqe 90m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje, kuzhina dhe nje tualet. Apartamenti jepet i mobiluar. Ne gjendje shume te mire,e pabanuar me pare me hyrje me vete. Ka oborr,parkim dhe nje depo.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 12 Janar, 2024 në 9:15 pm Përditësuar 19 Janar, 2024 at 5:37 pm
 • ID e pronës: MRE-25602
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sauk/Qendra TEG
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa TEG - Tirana East Gate, Km 5, Rruga e Vilave, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Farke

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128