Qera, Hyrje Private 2+1+Blk, QSUT, 400 euro

 • € 400
Rruga Selaudin Zorba, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 2+1+Blk, QSUT, 400 euro
Rruga Selaudin Zorba, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Hyrje Private 2+1+Blk, QSUT, 400 euro/muaj

 

• Tipologjia: 2+1+kuzhina

• Adresa: Rruga  Selaudin Zorba pranë QSUT

• E mobiluar

• Kati 2

• 400 euro

✨ Informacion mbi pronen:

Jepet me qira hyrje private e tipologjisë 2+1+ kuzhina e gatimit, me një sipërfaqe prej 95m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje shtepie Private. Shtepia ofrohet e mobiluar dhe perbehet nga salloni i ndenjes, dhoma e gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, ballkoni dhe tualeti. Preferohen 3-4 vajza.

Për informacione të mëtejshme na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 1 Dhjetor, 2023 në 9:41 am Përditësuar 22 Qershor, 2024 at 12:06 pm
 • ID e pronës: MRE-21822
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 95 m²
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Selaudin Zorba, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
+355692040256