Qera, Hyrje Private 2+1,Sauk,400 Euro/Muaj

 • € 400
Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Hyrje Private 2+1,Sauk,400 Euro/Muaj

Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje private 2+1,Sauk 400  euro/muaj

Tipologjia 2+1
Adresa:Pran policise ushtarake
I mobiluar
Kati 1
Pjese Vile
Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 110m² dhe gjendet në katin e 1të një Vile Private. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Shkurt, 2024 në 10:21 am Përditësuar 6 Shkurt, 2024 at 11:39 am
 • ID e pronës: MRE-29262
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sauk/Qendra TEG
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA REAL ESTATE
 • MORINA REAL ESTATE
Whatsapp +355694050136