Qera, Hyrje Private 3+1, Astir, 400 euro/muaj

 • € 400
Rruga Faik Ballanca, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 3+1, Astir, 400 euro/muaj
Rruga Faik Ballanca, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje Private 3+1, Astir, 400 euro/muaj

 • Tipologjia 3+1
 • Adresa: Rruga Faik Ballanca Pike Referimi: Astir
 • Pjeserisht I mobiluar
 • Kati 1
 • Hyrje Private
 • Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 3+1, me një sipërfaqe prej 140m² dhe gjendet në katin e 1 të një shtepie private. Hyrja  ka organizim shume të mirë, ofrohet  pjeserisht I mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 4 Korrik, 2024 në 2:07 pm Përditësuar 5 Korrik, 2024 at 12:59 pm
 • ID e pronës: MRE-54411
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 140 m²
 • Sip. totale: 140 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Rruga Faik Ballanca, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Astir/Unaza e Re/Teodor Keko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134