Qera, Hyrje Private 3+1, Astir,400 Euro

 • € 400
Rruga Faik Ballanca, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Hyrje Private 3+1, Astir,400 Euro

Rruga Faik Ballanca, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Hyrje private 3+1, Astir,400 Euro

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Astir

• Pjeserisht e mobiluar

• Shtepi private 1 kateshe

• 400 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet hyrje private 3+1 ne katin e 1 te nje shtepie private 1 kateshe me siperfaqe 140m².Ambienti jepet pjeserisht i mobiluar. Ka 3 dhoma gjumi Bosh pa mobiluar, nje kuzhine dhe ambjenti i ndenjes i mobiluar, nje tualet, veranda dhe oborri . Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 25 Janar, 2024 në 3:16 pm Përditësuar 25 Janar, 2024 at 3:16 pm
 • ID e pronës: MRE-27632
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 140 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Rruga Faik Ballanca, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256