Qera, Hyrje Private 3+1, E Mobiluar, Prane Spitalit Amerikan 2, 600 Euro

 • € 600
Rruga Enver Begeja, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 3+1, E Mobiluar, Prane Spitalit Amerikan 2, 600 Euro
Rruga Enver Begeja, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Hyrje private 3+1, Prane Spitalit Amerikane 2.

• Tipologjia: 3+1

• Adresa:  Rr. Enver Begeja

• E mobiluar

• Kati i 2

• Vile 3 kateshe

• 600 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet hyrje private 3+1 ne katin e 2 te nje vile 3 kateshe me siperfaqe 170m².Ambienti eshte mobiluar se fundmi. Ka 3 dhoma, nje kuzhine dhe nje tualet. Ne gjendje shume te mire. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 7 Shkurt, 2024 në 9:58 am Përditësuar 27 Shkurt, 2024 at 10:04 am
 • ID e pronës: MRE-29632
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 170 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Enver Begeja, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 13
 • MORINA 13
+355694050127