Qera, Hyrje Private 3+1, E Mobiluar, Yzberisht, 500 Euro

 • € 500
Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Hyrje Private 3+1, E Mobiluar, Yzberisht, 500 Euro

Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Hyrje private 3+1, Yzberisht,500Euro

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Rruga Sejfulla Doci

• E mobiluar

• Kati i 2

• Pjese Vile

• 500 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet hyrje private 3+1 ne katin e 2 te nje vile me siperfaqe 110m².Ambienti jepet i Mobiluar. Ka 3 dhoma, nje kuzhine dhe nje tualet. E shtruar me parket. Ne gjendje shume te mire. Parkim dhe Uje i perfshire ne cmim.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 13 Shkurt, 2024 në 10:44 am Përditësuar 13 Shkurt, 2024 at 10:44 am
 • ID e pronës: MRE-30599
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256