Qera, Hyrje Private 3+1, Kodra E Priftit, 500 Euro

 • € 500
Paro Kita, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 3+1, Kodra E Priftit, 500 Euro
Paro Kita, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Hyrje Private 3+1, Kodra e Priftit, 500 Euro

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Rruga Paro Kita

•Pjeserisht I mobiluar

• Kati 2

• Vile 2 kateshe

•500 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 3+1 ne katin e 2 te nje vile me siperfaqe 160 m².Ambienti eshte i organizuar nga 3 dhoma gjumi, kuzhina, dhe 1 tualet. Apartamenti jepet i mobiluar. Ne gjendje shume te mire. DISPONON POST PARKIMI!!!

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 17 Qershor, 2024 në 12:41 pm Përditësuar 17 Qershor, 2024 at 12:45 pm
 • ID e pronës: MRE-52205
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 160 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 2
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Paro Kita, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
Whatsapp +355694050134