Qera, Hyrje Private 3+1, Sauk, 500 Euro/Muaj

 • € 500
Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 3+1, Sauk, 500 Euro/Muaj
Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje Private 3+1, Sauk, 500 euro/muaj

 • Tipologjia 3+1
 • Adresa: Sauk
 • E pa mobiluar
 • Kati 3
 • Vile Private
 • Cmimi 500 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 3+1, me një sipërfaqe prej 140m² dhe gjendet në katin e 3 të një shtepie private. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet e pa mobiluar dhe perbehet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, korridori, 2 tualete  dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Korrik, 2024 në 10:25 am Përditësuar 5 Korrik, 2024 at 10:56 am
 • ID e pronës: MRE-54500
 • Çmimi: € 500
 • Sip. e pronës: 140 m²
 • Sip. totale: 140 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sauk/Qendra TEG
 • Kati: 3
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Sauk/Qendra TEG

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127