Qera, Hyrje Private 3+1, Yzberisht, 500 Euro €

 • € 500
Rruga Tre Dëshmorët, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 3+1, Yzberisht, 500 Euro €
Rruga Tre Dëshmorët, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje private 3 + 1, Yzberisht, 500 euro /muaj

 • Tipologjia 3+ 1
 • Adresa:Yzberisht Prane KMY
 • E mobiluar
 • Kati 2
 • Vile Private
 • Cmimi 500 euro/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 3 + 1, me një sipërfaqe prej 120 m² qe gjendet në katin e 2 të një shtepie private. Hyrja ka organizim të mirë, ofrohet  e mobiluar totalisht, dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, kendi i gatimit, 3 dhoma gjumi, korridori dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Shkurt, 2024 në 2:51 pm Përditësuar 16 Shkurt, 2024 at 10:12 am
 • ID e pronës: MRE-30899
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Tre Dëshmorët, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
+355694050121