Qera hyrje private 3+2, Yzberisht, 500€

 • € 500
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera hyrje private 3+2, Yzberisht, 500€
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera hyrje private 3+2, Yzberisht, 500€

• Tipologjia: 3+2

• Adresa: Yzberisht,prane shkolles Myslym Shima

• E mobiluar

• Kati 2

•vile 3 kateshe

• 500 euro / muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira hyrje private 3+2 me siperfaqe 150m² ne katin e 2 te nje shtepie ne Yzberisht .Hyrja eshte e organizuar nga  2 dhoma e gjumit, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes dhe 2 tualete.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 4 Mars, 2024 në 2:25 pm Përditësuar 4 Mars, 2024 at 2:25 pm
 • ID e pronës: MRE-33702
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 150 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
morina morina
 • morina morina
+355694050128