Qera, Hyrje 1+1 (shtepi private), Ali Demi , 30000 leke /muaj

 • € 300
Rruga Kont Leopold Bertold, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Hyrje 1+1 (shtepi private), Ali Demi , 30000 leke /muaj

Rruga Kont Leopold Bertold, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Shtepi private 1+1, Ali Demi, 30.000 leke/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Rruga Kont Leopold Bertold Pike Referimi: zona Ali Demi
 • Bosh
 • Shtepi private nje kateshe
 • Cmimi 30000 leke/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 1+1, me një sipërfaqe prej 74 m² qe eshte ne fakt një shtepi me nje oborr te vogel perpara ne zonen Ali Demi. Ka organizim shume të mirë, ofrohet bosh (E pa mobiluar) dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, kendi i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualeti i rinovuar.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 21 Dhjetor, 2023 në 1:10 pm Përditësuar 21 Dhjetor, 2023 at 2:38 pm
 • ID e pronës: MRE-23733
 • Çmimi: € 300
 • Sip. e pronës: 74 m²
 • Sip. totale: 74 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Kont Leopold Bertold, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508