Qera, Hyrje vile 2+1, Rr. Vangjel Gjikondi, 35.000 leke.

 • 35,000 Lek
Rruga Vangjel Gjikondi, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera

Qera, Hyrje vile 2+1, Rr. Vangjel Gjikondi, 35.000 leke.

Rruga Vangjel Gjikondi, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 35,000 Lek

PĂ«rshkrimi

Qera, Hyrje vile 2+1, Rr. Vangjel Gjikondi, 35.000 leke.

Tipologjia: 2+1
Adresa: Rr. Vangjel Gjikondi tek burgu 313.
I mobiluar
Kati 1
Vile private
đź’¶ 35.000 leke.

✨ Informacione rreth prones.

Jepet me qira hyrje vile 2+1, me nje siperfaqe 100 m2 dhe gjendjet ne katin e 1 te viles private. Apartamenti ka kushte te mira dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, nje kuzhine dhe dhome ndenje, dhe tualet plus veranda.
Preferohen student djem ose vajza.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni!

MORINA REAL ESTATE
Oksana AGENT Real Estate.

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:40 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-8621
 • Çmimi: 35,000 Lek
 • Sip. e pronĂ«s: 100 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: ShtĂ«pi private
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • Adresa Rruga Vangjel Gjikondi, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 9, TiranĂ«, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508