Qera (me ndarje korridori) 1+1, Bluverdardi Zog I, 20000 leke/muaj

 • € 200
Rruga Dervish Hatixhe, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera (me ndarje korridori) 1+1, Bluverdardi Zog I, 20000 leke/muaj

Rruga Dervish Hatixhe, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 200

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1 + 1, 20.000 leke/muaj

 • Tipologjia 1+ 1
 • Adresa: Rruga Dervish Hatixhe Pike referimi: Hotel Bylis
 • E mobiluar
 • Kati 2
 • Pallat ekzistues
 • Cmimi 20000 leke/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera nje apartament 1 +1, me një sipërfaqe prej 62m², i cili deren kryesore dhe korridorin e ndan me pronaren e cila jeton ne apartamentin perballe. Ambjenti mund te perdoret si per banese, ashtu dhe per zyre biznesi apo projektimi.

Eshte në katin e 2 të një pallati ekzistues, gjendet faktikisht ne qender te Tiranes. Preferohet nje zonje shqiptare ose e huaj.  Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, dhe tualeti.

Sic thame korridori dhe dera kryesore e apartamentit ndahet me pronaren.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 29 Janar, 2024 në 4:00 pm Përditësuar 29 Janar, 2024 at 4:02 pm
 • ID e pronës: MRE-28254
 • Çmimi: € 200
 • Sip. e pronës: 62 m²
 • Sip. totale: 64 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Dervish Hatixhe, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508