Qera, Pjes Vile, 1+1,Rruga E Elbasanit , 250 Euro

 • € 250
Xibraku, Rruga e Xibrakëve, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
Qera Rented

Qera, Pjes Vile, 1+1,Rruga E Elbasanit , 250 Euro

Xibraku, Rruga e Xibrakëve, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • € 250

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera pjese Vile 1+1,Rruga e Elbasanit prane Hotel Arberia , 250 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Xibrakeve

• E mobiluar

• Vile private

• Kati 1

•  250 Euro /muaj

 

Jepet e qera apartament 1+1 me siperfaqe 70 m² ne katin e pare te nje vile private .Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe organizohet nga dhoma e gjumit, kuzhina bashke me dhomen e ndenjes,dhe nje tualet.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 27 Tetor, 2023 at 12:36 pm
 • ID e pronës: MRE-18566
 • Çmimi: € 250
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA, Sauk/Qendra TEG
 • Adresa Xibraku, Rruga e Xibrakëve, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • Qyteti tirana

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256