Qera, Pjes Vile, 1+1,Rruga E Elbasanit, 450 Euro

 • € 450
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Pjes Vile, 1+1,Rruga E Elbasanit, 450 Euro
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera pjese Vile 1+1,Rruga e Elbasanit prane Ambasades Turke , 450 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga e Elbasanit

• E mobiluar

• Vile private

• Kati 3

•  450 Euro /muaj

 

Jepet e qera apartament 1+1 me siperfaqe 70 m² ne katin e trete te nje vile private .Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe organizohet nga dhoma e gjumit, kuzhina bashke me dhomen e ndenjes, nje tualet dhe dy ballkone.Eshte e mobiluar me arredim bashkekohor me kushte shume te mira.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 18 Tetor, 2023 në 11:29 am Përditësuar 24 Qershor, 2024 at 10:03 am
 • ID e pronës: MRE-18617
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Rruga e Elbasanit/Ambasada USA

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256