Qera, Pjes Vile, 2+1, Parku Ish Fusha E Aviacionit, 400 Euro

 • € 400
Parku 1 Kilometër, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Pjes Vile, 2+1, Parku Ish Fusha E Aviacionit, 400 Euro

Parku 1 Kilometër, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera pjese Vile 2+1, Parku Ish Fusha e Aviacionit , 400 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Androniqi Zengo Antoniu

• e mobiluar

• Vile private

• Kati 1

•  400 Euro /muaj

 

Jepet e qera apartament 2+1 me siperfaqe 100 m² ne katin e pare te nje vile private.Apartamenti jepet i mobiluar dhe organizohet nga ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, oborr .  E pajisur me kondicioner. Vendparkim i perfshire.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 18 Dhjetor, 2023 në 3:52 pm Përditësuar 18 Dhjetor, 2023 at 3:52 pm
 • ID e pronës: MRE-23468
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Parku 1 Kilometër, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256