Qera, Pjes vile, 2+1,Rruga e Elbasanit , 500 Euro

 • € 500
Porta e Gjelbër, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Pjes vile, 2+1,Rruga e Elbasanit , 500 Euro

Porta e Gjelbër, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera pjese Vile 2+1,Rruga e Elbasanit , 500 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Porta e Gjelber, Rruga e Elbasanit

• E mobiluar

• Vile private

• Kati 2

•  500 Euro /muaj

 

Jepet e qera apartament 2+1 me siperfaqe 120 m² ne katin e dyte te nje vile private prane Portes se Gjelber.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe organizohet nga dy dhoma gjumi, kuzhina bashke me dhomen e ndenjes, nje tualet,oborr, post parkimi dhe dy ballkone.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 10:24 am
 • ID e pronës: MRE-16484
 • Çmimi: € 500
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Porta e Gjelbër, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Rruga e Elbasanit/Ambasada USA

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521