Qera, Pjes Vile, 3+1, Ish Fusha e Aviacionit, 500 Euro

 • € 500
Rruga Babë Rexha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Pjes Vile, 3+1, Ish Fusha e Aviacionit, 500 Euro

Rruga Babë Rexha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera pjese Vile 3+1,Rruga Babe Rexha , 500 Euro

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Rruga Babe Rexha

• pjeserisht e mobiluar

• Vile private

• Kati 1

•  500 Euro /muaj

 

Jepet e qera apartament 3+1 me siperfaqe 130 m² ne katin e pare te nje vile private 1 kateshe .Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar dhe organizohet nga ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 tualet, vendparkim, depo, oborr, kopesht . Vendparkim i perfshire. E pajisur me kondicioner. Siperfaqja e gjithe truallit esht 600 m katror.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 13 Nëntor, 2023 at 1:04 pm
 • ID e pronës: MRE-20158
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 130 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
 • Adresa Rruga Babë Rexha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256