Qera, Pjes Vile, 3+1,Rruga E Elbasanit, 500 Euro

 • € 500
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Pjes Vile, 3+1,Rruga E Elbasanit, 500 Euro

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera pjese Vile 3+1,Rruga e Elbasanit prane Ambasades Turke , 500 Euro

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Rruga e Elbasanit

• E mobiluar

• Vile private

• Kati 1

•  500 Euro /muaj

 

Jepet e qera apartament 1+1 me siperfaqe 130 m² ne katin e pare te nje vile private .Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe organizohet nga 2 dhoma gjumi, kuzhina ne vete, dhoma e ndenjes, nje tualet. Vendparkim per 2,3 makina.Eshte e mobiluar me arredim bashkekohor me kushte shume te mira. E pajisur me kondicioner ne cdo dhome.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 23 Tetor, 2023 at 1:53 pm
 • ID e pronës: MRE-18938
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 130 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Adresa Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256