Qera, Pjese Vile 1+1, 21 Dhjetori , 200 Euro

 • € 200
Shefqet Musaraj, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Pjese Vile 1+1, 21 Dhjetori , 200 Euro

Shefqet Musaraj, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • € 200

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Pjese Vile 1+1, 21 Dhjetori , 200 Euro

Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Shefqet Musaraj

• E mobiluar

• Shtepi private

• Kati 1

•  200 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera pjes vile kati i pare 1+1 ne  Rrugen Shefqet Musaraj, me siperfaqe 40m². Apartamenti organizohet nga nje dhome gjumi, kuzhina me dhomen e ndenjes dhe nje tualet. Preferohen djem

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 3 Nëntor, 2023 at 3:42 pm
 • ID e pronës: MRE-19685
 • Çmimi: € 200
 • Sip. totale: 40 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Adresa Shefqet Musaraj, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • Qyteti tirana

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256