Qera, Pjese Vile 1+1, Allias, 200 Euro

 • € 200
Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Pjese Vile 1+1, Allias, 200 Euro

Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 200

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Pjese Vile 1+1, Allias , 200 Euro

Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Agllai Tako

• E mobiluar

• Shtepi private

• Kati 2

•  200 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera pjes vile kati i dyte 1+1 ne  Rrugen Agllai Tako, Allias me siperfaqe 70m². Apartamenti organizohet nga nje dhome gjumi, kuzhina me dhomen e ndenjes dhe nje tualet. Eshte totalisht i mobiluar.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 2 Nëntor, 2023 at 10:32 am
 • ID e pronës: MRE-19516
 • Çmimi: € 200
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Adresa Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti tirana

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256