Qera, Pjese Vile 1+1, Bulevardi i Ri , 320 Euro

 • € 320
Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Pjese Vile 1+1, Bulevardi i Ri , 320 Euro

Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 320

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira pjesë vile 1+ 1,  320 Euro

• Tipologjia: 1+1
• Adresa: Rruga Petrela
• i mobiluar
• Kati 1
• vile private
• 💶 320 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera pjesë vile 1+1, ne katin e pare, me një sipërfaqe prej 65 m² qe gjendet në Rrugën Petrela ne  Bulevardin e Ri.Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar teresisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes dhe ambienti i gatimit,  dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 15 Nëntor, 2023 at 3:32 pm
 • ID e pronës: MRE-20254
 • Çmimi: € 320
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti tirana

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256