Qera, Pjese Vile 1+1, Fresk, 350 Euro/Muaj

 • € 350
Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Pjese Vile 1+1, Fresk, 350 Euro/Muaj
Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Pjese Vile 1+1, Fresk, 350 Euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Fresk
 • I mobiluar
 • Kati 3
 • Pjese Vile
 • Cmimi 350 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 80m² dhe gjendet në katin e 3 të një shtepie private. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori, tualeti dhe nje ballkon i bollshem.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 17 Qershor, 2024 në 11:48 am Përditësuar 17 Qershor, 2024 at 11:50 am
 • ID e pronës: MRE-52164
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Fresku/Linze

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256