Qera, Pjese Vile 1+1, Porcelan, 270 Euro

 • € 270
Rruga Kokonozeve, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Pjese Vile 1+1, Porcelan, 270 Euro

Rruga Kokonozeve, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 270

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Pjese Vile 1+1, Porcelan, 270 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga  Kokonozeve

• E mobiluar

• Kati i 1

• Pjese Vile

• 270 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 2 te nje pallati te ekzistues me siperfaqe 50m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina dhe nje tualet. Apartamenti jepet i mobiluar. Ne gjendje te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 11 Janar, 2024 në 12:57 pm Përditësuar 21 Shkurt, 2024 at 11:44 am
 • ID e pronës: MRE-25453
 • Çmimi: € 270
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Kokonozeve, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256