Qera, Pjese Vile 1+1, Rruga Besim Fagu, 350 Euro

 • € 350
Rruga Besim Fagu, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Pjese Vile 1+1, Rruga Besim Fagu, 350 Euro
Rruga Besim Fagu, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera pjese Vile 1+1 ,Rruga Besim Fagu, 350 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Besim Fagu

• E mobiluar

• Vile private

• Kati 3

•  350 Euro /muaj

 

✨ Informacione rreth prones:

Jepet e qera apartament 1+1 me siperfaqe 75m² ne katin e 3 te nje vile private ne rrugen Besim Fagu, shume afer Fakultetit te Mjeksis. . Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe organizohet nga nje dhome gjumi, kuzhina bashke me dhomen e ndenjes, nje tualet dhe oborr.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 4 Shtator, 2023 në 9:40 am Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 10:38 am
 • ID e pronës: MRE-16380
 • Çmimi: € 350
 • Sip. e pronës: 75 m²
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Besim Fagu, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Morina 02
 • Morina 02
+355694050135