Qera, Pjese Vile 1+1, Rruga Niko Avrami, 270 Euro i disktueshem

 • € 270
Rruga Niko Avrami, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Pjese Vile 1+1, Rruga Niko Avrami, 270 Euro i disktueshem

Rruga Niko Avrami, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 270

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera pjese Vile 1+1, Rrg Niko Avrami, 270 euro i diskutueshem

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Niko Avrami, Perball Shkolles se Bashkuar

• E mobiluar

• Vile private

• Kati 1

•  270 Euro /muaj

✨ Informacione rreth prones:

Jepet e qera apartament 1+1 me siperfaqe 70m² ne katin e 1 te nje vile private ne rrugen Niko Avrami, Perball Shkolles se Bashkuar . Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe organizohet nga nje dhome gjumi, kuzhina bashke me dhomen e ndenjes, nje tualet dhe oborr.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 11:01 am
 • ID e pronës: MRE-13954
 • Çmimi: € 270
 • Sip. e pronës: 70 m²
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Niko Avrami, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Allias

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521