Qera, Pjese vile 1+1,Kompleksi Delijorgji , 500 euro

 • € 500/euro
Kompleksi Delijorgji, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Qera Rented

Qera, Pjese vile 1+1,Kompleksi Delijorgji , 500 euro

Kompleksi Delijorgji, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • € 500/euro

PĂ«rshkrimi

Qera, Pjese vile 1+1,Kompleksi Delijorgji , 500 euro

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: prane qendres Globe
 • I mobiluar
 • Kati 1 banim
 • Vile Private
 • đź’¶ 500 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera pjese vile 1+1, me një sipërfaqe 60m² dhe gjendet në katin e 1 banim të një vile private. Shtepia ka organizim shume të mirë, eshtë i mobiluar ne mënyre moderne dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 1:29 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-8679
 • Çmimi: € 500/euro
 • Sip. e pronĂ«s: 60 m²
 • Sip. totale: 60 m²
 • DhomĂ« gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronĂ«s: VilĂ«
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • Adresa Kompleksi Delijorgji, Bulevardi Gjergj Fishta, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 7, TiranĂ«, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257