Qera pjese Vile 1+1,Qytet Studenti , 350 Euro

 • € 350
Rruga Ismail Qemali, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera pjese Vile 1+1,Qytet Studenti , 350 Euro

Rruga Ismail Qemali, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera pjese Vile 1+1,Qytet Studenti , 350 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Qyteti Studenti, afer shkolla Flabina

• e mobiluar

• Vile private 4 kateshe

• Kati 2

•  350 Euro /muaj

 

Jepet e qera apartament 1+1 me siperfaqe 70 m² ne katin e 2 te nje vile private.Apartamenti jepet i mobiluar dhe organizohet nga ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1dhoma gjumi, 1 tualet,  .

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 17 Janar, 2024 në 1:07 pm Përditësuar 17 Janar, 2024 at 1:08 pm
 • ID e pronës: MRE-26123
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ismail Qemali, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128