Qera, Pjese Vile 2+1, Ish Parku i Autobuzave,400 Euro/Muaj

 • € 400
Rruga Ndre Mjeda, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Pjese Vile 2+1, Ish Parku i Autobuzave,400 Euro/Muaj

Rruga Ndre Mjeda, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Pjese Vile 2+1, Ish Parku i Autobuzave , 400  euro/muaj

Tipologjia 2+1
Adresa: Rruga Ndre Mjeda
I mobiluar
Kati 1
Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin e 1 të një shtepie private. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Dhjetor, 2023 në 11:49 am Përditësuar 15 Dhjetor, 2023 at 3:18 pm
 • ID e pronës: MRE-23226
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ndre Mjeda, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256