Qera, Pjese Vile 2+1, Kodra e Priftit, 300 euro

 • € 300
Rruga Seit Gega, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Pjese Vile 2+1, Kodra e Priftit, 300 euro

Rruga Seit Gega, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera pjese Vile 2+1, 300 euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Kodra E Priftit

• E mobiluar

• Vile private

• Kati 1

•  300 Euro /muaj

 

✨ Informacione rreth prones:

Jepet e qera apartament 2+1 me siperfaqe 75m² ne katin e 1 te nje vile private tek Kodra e Priftit. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe organizohet nga dy dhoma gjumi, kuzhina bashke me dhomen e ndenjes, nje tualet dhe oborr.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 11:01 am
 • ID e pronës: MRE-14017
 • Çmimi: € 300
 • Sip. e pronës: 75 m²
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Seit Gega, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Kodr e Priftit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521