Qera Pjese Vile 2+1 Laprake  , 350 Euro

 • € 350
Rruga Marubi, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Pjese Vile 2+1 Laprake  , 350 Euro

Rruga Marubi, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Pjese Vile 2+1 Laprake  , 350 Euro

Tipologjia: 2+1

• Adresa:  mbrapa spitalit ushtarak, tek rruga qe lidh bulevardin e ri me  ish sheshin shqiponja

• E mobiluar

• Shtepi private

• Kati 2

•  350 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Hyrja ndodhet prane Spitalit Ushtarak, eshte 2+1, 120 m2 dhe ndodhet ne kat te dyte te nje vile . Jepet totalisht i mobiluar . Hyrja perbehet nga salloni i ndenjes, kuzhina, 2 dhoma gjumi, dhe tualeti . Ofrohet dhe vend parkimi per makinen.

Detajet

Publikuar më 30 Janar, 2024 në 2:19 pm Përditësuar 30 Janar, 2024 at 2:19 pm
 • ID e pronës: MRE-28425
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Laprake
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Marubi, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135