Qera, Pjese Vile 2+1, Rrg Mihal Grameno 500 Euro

  • € 500
Shkolla 9-vjeçare
Qera

Qera, Pjese Vile 2+1, Rrg Mihal Grameno 500 Euro

Shkolla 9-vjeçare
  • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me Qera, Pjese Vile 2+1, Rrg Mihal Grameno 500 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Mihal Grameno, Afer Shkolles Mihal Grameno

• i mobiluar

• Kati 1

• Vile

• 500 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera kati i pare i nje vile 2+1 me siperfaqe 64m². Shtepia eshte e organizuar ne dy dhoma gjumi, dhoma e ndenjes bashke me kuzhinen dhe nje tualet. Jepet e mobiluar totalisht me arredim bashkekohor.

 

Per informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 11:07 am
  • ID e pronës: MRE-12208
  • Çmimi: € 500
  • Lloji i pronës: Apartament
  • Statusi i pronës : Qera
  • Adresa Shkolla 9-vjeçare
  • Qyteti Tirana Municipality
  • Zona Rruga e Elbasanit/Ambasada USA

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
  • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521