Qera, Pjese Vile 2+1, Rruga 5 Maji, 400 Euro/Muaj

 • € 400
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Pjese Vile 2+1, Rruga 5 Maji, 400 Euro/Muaj
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 400

PĂ«rshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Pjese Vile2+1, Rruga 5 Maji, 400 Euro/Muaj

Tipologjia 2+1

Adresa: Rruga 5 Maji

Pjese Vile

Kati 2

đź’µ Cmimi 400 euro/muaj

 

✨Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 120m² dhe gjendet në katin e 2  te nje vile private. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet e  mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti.

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 9 Korrik, 2024 në 3:51 pm Përditësuar 9 Korrik, 2024 at 4:03 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-55068
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: ShtĂ«pi private
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • TĂ« gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Kualifikimi i prones: ***
 • Adresa Rruga 5 Maji, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256