Qera Pjese Vile 2+1, rruga e Dibres , 350 Euro

 • € 350
Vila Gold, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Pjese Vile 2+1, rruga e Dibres , 350 Euro

Vila Gold, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Pjese Vile 2+1, rruga e Dibres , 350 Euro

Tipologjia: 2+1

• Adresa: rruga gjon buzuku prapa viles Gold

• E mobiluar

• Shtepi private

• Kati 1

•  350 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Hyrja ndodhet prane rruges se dibres , eshte 2+1, 80m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje vile. Hyrja ofrohet e mobiluar. Perbehet nga salloni i ndenjes, kuzhina, 2 dhoma gjumi, tualeti

Detajet

Publikuar më 11 Janar, 2024 në 11:23 am Përditësuar 11 Janar, 2024 at 11:23 am
 • ID e pronës: MRE-25420
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Vila Gold, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135