Qera Pjese Vile 2+1 Rruga e Elbasanit, 500 Euro

 • € 500
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Pjese Vile 2+1 Rruga e Elbasanit, 500 Euro

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera pjese vile 2+1, Rruga e Elbasanit ,500 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rr.Elbasanit,prane Xibraku

• e mobiluar

• Kati 1

• Vile 3 kateshe

• 💶 500 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera pjese vile 2+1, me një sipërfaqe prej 120 m² dhe gjendet në katin 1 të një Vile.Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina  dhe nje tualet,ballkon . Apartamenti jepet i mobiluar. Ne gjendje shume te mire me vend parkimi dhe garazh per makine.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 9 Shkurt, 2024 në 10:52 am Përditësuar 15 Shkurt, 2024 at 9:41 pm
 • ID e pronës: MRE-30060
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA REAL ESTATE
 • MORINA REAL ESTATE
Whatsapp +355694050136