Qera Pjese Vile 2+1,  rruga  Mihal Grameno  , 450 Euro

 • € 450
Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Pjese Vile 2+1,  rruga  Mihal Grameno  , 450 Euro

Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Pjese Vile 2+1,  rruga  Mihal Grameno  , 450 Euro

Tipologjia: 2+1

• Adresa: rruga  Mihal Grameno

• E mobiluar

• Shtepi private

• Kati 2

•  450 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Hyrja ndodhet tek rruga Mihal Grameno, eshte 2+1+2 , 117 m2 dhe ndodhet ne kat te dyte te nje vile . Jepet totalisht i mobiluar me te gjitha mobiljet e reja dhe kondicioner. Hyrja perbehet nga salloni i ndenjes, kuzhina, 2 dhoma gjumi, 2 tualeti dhe ballkon1. Ofrohet dhe vend parkimi per makinen.    450euro duke  perfshire pagesen e ujit

Detajet

Publikuar më 4 Janar, 2024 në 4:46 pm Përditësuar 4 Janar, 2024 at 4:46 pm
 • ID e pronës: MRE-24539
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 117 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135