Qera, Pjese vile , 2+1, Te Kodra e Priftit , 25000 leke

 • 25,000 Lek/Leke
Kodra E. Priftit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Ofertë e shkurtër
Kodra E. Priftit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • 25,000 Lek/Leke

PĂ«rshkrimi

Qera, Pjese vile , 2+1, Te Kodra e Priftit , 25000 leke

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Violeta Manushi
 • I mobiluar
 • Kati 1 banim
 • Shtepi private
 • đź’¶ 25000 leke

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera shtepi 2+1, me një sipërfaqe 110m² dhe gjendet në katin e 1 banim të vile private. Shtepia ka organizim shume të mirë, eshtë e mobiluar, përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit,2 dhomat e gjumit dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronĂ«s: MRE-8510
 • Çmimi: 25,000 Lek/Leke
 • Sip. e pronĂ«s: 110 m²
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: ShtĂ«pi private
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • Adresa Kodra E. Priftit, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 3, TiranĂ«, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Kodra e Priftit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Agjent Imobiliar
 • Agjent Imobiliar