Qera pjese vile 2+1, Tregu elektrik ,370 Euro/Muaj.

 • € 370
Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera pjese vile 2+1, Tregu elektrik ,370 Euro/Muaj.

Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • € 370

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera pjese vile 2+1, Tregu elektrik ,370 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rr. ”Mihal Grameno”,, tek Tregu Elektrik

• e mobiluar

• Kati 1

• Vile 3 kateshe

• 💶 370 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera pjese vile 2+1, me një sipërfaqe prej 90 m² dhe gjendet në katin 1 të një Vile.Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina  dhe nje tualet,ballkon . Apartamenti jepet i mobiluar. Ne gjendje shume te mire me vend parkimi per makine.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 26 Janar, 2024 në 3:06 pm Përditësuar 26 Janar, 2024 at 3:06 pm
 • ID e pronës: MRE-27895
 • Çmimi: € 370
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128